Дeчја недеља

Дечја недеља је реализована од 04.10.2021. – 08.10.201. године под слоганом „Дете је дете да га волите и разумете“. Одржане су следеће активности:

• Понедељак – млађи разреди - садили дрво генерације у школском дворишту и игра – цртање кредама по асфалту, старији разреди – такмичење у малом фудбалу.
  • Уторак – млађи разреди - одржане спортске активности са својим учитељима, старији разреди – излет са одељенским старешинама.
  • Среда- млађи разреди - поруке бакама и декама на часовима ваннаставне активности – Мостови међу генерацијама, старији разреди - посета завичајном музеју и галерији.
  • Четвртак – млађи разреди - посета Завичајном музеју, старији разреди – спортске игре „одбојка“ – седми и осми разред.
  • Петак – млађи разреди – излет са својим учитељима и изложба ручно прављених играчака од природних материјала, старији разреди – спортске игре „Између две ватре“ – пети и шести разред.

Све активност су реализоване уз поштовање епидемиолошких мера.
Суви До - изложба ручно прављених играчака од природних материјала
Осаница - у сарадњи са вртићем посадили смо Дрво генерације